RSS feed for eren
  • The Legend of Tarzan

    ★★

  • Good Will Hunting

    ★½

  • Primer

    ★½

  • The Blind Side

    ★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • The Conjuring 2

    ★★

  • The Shape of Water

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • It

    ★★★

  • Punch-Drunk Love

    ★★★

  • Logan

    ★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • Deadpool

    ★★★½

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★½

  • X-Men: First Class

    ★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★½

  • Iron Man 3

    ★★½