RSS feed for eren

eren has rated 42 films ★★★★ .

  • The Farewell

    ★★★★

  • The Skin I Live In

    ★★★★

  • Mommy

    ★★★★

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • Burning

    ★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • Prisoners

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Fight Club

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★

  • Gravity

    ★★★★

  • The Celebration

    ★★★★

  • Children of Men

    ★★★★

  • A Clockwork Orange

    ★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • Elle

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★