• Togo

    ★★

  • Yummy

    ★★

  • Little Women

  • The Gentlemen

    ★½

  • 1917

    ★★½

  • Soul

    ★½

  • Richard Jewell

    ★½

  • Coma

  • Queen & Slim

  • Rounds

    ★★½

  • The Good Liar

    ★½

  • Doctor Sleep

  • Thirst

  • Black and Blue

    ★½

  • Countdown

  • 21 Bridges

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★½

  • Out in the Open

    ★★½

  • The Spy

    ★½

  • Eli

    ★½

  • Impetigore

  • UnTrue

  • Earthquake Bird

    ★½

  • Kumanthong

    ★½

  • Dancing Mary

  • Zombieland: Double Tap

  • Luz: The Flower of Evil

  • Agnes Joy

    ★★

  • Mermaid Down

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★½

  • Force of Habit

    ★★

  • The Irishman

    ★★

  • A Dark, Dark Man

    ★★

  • Invisible

    ★½

  • The Mortuary Collection

  • Sister

    ★★½

  • The Endless Trench

    ★★½

  • In the Shadow of the Moon

    ★½

  • Detention

    ★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Three Days and a Life

    ★★½

  • Bad Education

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Synchronic

  • Color Out of Space

    ★★

  • Knives Out

    ★★

  • Dolemite Is My Name

  • The Platform

    ★★½

  • Hustlers

  • Sea Fever

    ★★

  • Atlantis

    ★★

  • Corpus Christi

    ★★½

  • The Two Popes

    ★★½

  • Joker

  • The Assistant

    ★★

  • La Llorona

    ★★½

  • First Cow

    ★½

  • Mother

    ★½

  • Waves

    ★½

  • Judy

    ★½

  • An Officer and a Spy

    ★½

  • Ford v Ferrari

    ★½

  • Uncut Gems

    ★★

  • Eye for an Eye

    ★★

  • Motherless Brooklyn

  • The Aeronauts

    ★½

  • Gundala

    ★★

  • Marriage Story

  • Ad Astra

  • The Perfect Candidate

    ★★

  • A Night of Horror: Nightmare Radio

  • Fahim

    ★★