• The Call

  • Don't Listen

  • Prometheus

    ★★

  • The Man Who Killed Don Quixote

  • A Pure Formality

    ★★

  • The Warden

    ★★

  • 22 Bullets

    ★½

  • Fahrenheit 11/9

    ★★

  • Richard Jewell

    ★½

  • Invisible

    ★½

  • Possessor

  • Atlantis

    ★★

  • Freaky

  • A Dark, Dark Man

    ★★

  • Nova Lituania

    ★★

  • Rounds

    ★★½

  • Brother

    ★★

  • Bloodride

    ★½