Sort by
  • Madame Web

  • One Day

  • Lisa Frankenstein

  • Beautiful Wedding

    ½

  • Dìdi (弟弟)

  • Love Me

    ★½

  • Stress Positions

  • Mean Girls

  • Anyone But You

    ★★

  • Your Christmas or Mine 2

  • Wonka

    ★½

  • Catch Me If You Claus

  • A Merry Scottish Christmas

    ½

  • A Murder at the End of the World

  • Napoleon

    ★★

  • The Iron Claw

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Never Been Chris'd

  • Godzilla Minus One

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Foe

    ★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ½

  • After Everything

    ½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • Priscilla

  • The Killer

    ★★½

  • All of Us Strangers

    ★½

  • Poor Things

  • Saltburn

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Choose Love

  • Red, White & Royal Blue

  • Take Me Back for Christmas

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★½

  • Hijack

  • Through My Window: Across the Sea

    ½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

  • My Fault

  • In Our Day

  • The Taste of Things

    ★★★★½

  • Fallen Leaves

  • Asteroid City

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

  • Monster

    ★★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

  • Love Again

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Beautiful Disaster

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • 65

    ★★

  • Luther: The Fallen Sun

  • Afire

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

  • Magic Mike's Last Dance

  • 80 for Brady

  • Knock at the Cabin

  • Passages

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★½

  • Eileen

    ★★★½