RSS feed for Tony

Tony has logged 31 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Edit this entry  
21
Hotel Artemis

Hotel Artemis

2018
×
★★★½
Edit this entry  
06
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Equalizer 2

The Equalizer 2

2018
×
★★★
Edit this entry  
26
I, Robot

I, Robot

2004
×
★★★★
Edit this entry  
14
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
05
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2011
×
Edit this entry  
04
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

2010
×
Edit this entry  
04
Harry Potter and the Half-Blood Prince

Harry Potter and the Half-Blood Prince

2009
×
Edit this entry  
03
Harry Potter and the Order of the Phoenix

Harry Potter and the Order of the Phoenix

2007
×
Edit this entry  
03
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
Edit this entry  
01
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
Edit this entry  
01
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
Edit this entry  
31
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
Edit this entry  
27
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Jason Bourne

Jason Bourne

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
02
The Bourne Ultimatum

The Bourne Ultimatum

2007
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
The Bourne Supremacy

The Bourne Supremacy

2004
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Bourne Identity

The Bourne Identity

2002
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
19
The Bourne Legacy

The Bourne Legacy

2012
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★½
Edit this entry  
16
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★½
Edit this entry  
14
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Red Sparrow

Red Sparrow

2018
×
★★½
Edit this entry  
06
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
01
Despicable Me 3

Despicable Me 3

2017
×
★★★½
Edit this entry