Tony has logged 15 entries for films during December 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
28
The Hobbit: The Battle of the Five Armies

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

2014
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
27
The Hobbit: The Desolation of Smaug

The Hobbit: The Desolation of Smaug

2013
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
The Hobbit: An Unexpected Journey

The Hobbit: An Unexpected Journey

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Close

Close

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
12 Strong

12 Strong

2018
×
★★★★
Edit this entry  
18
Polar

Polar

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Spenser Confidential

Spenser Confidential

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Mile 22

Mile 22

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
2 Guns

2 Guns

2013
×
★★★½
Edit this entry  
06
Jason Bourne

Jason Bourne

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
06
The Bourne Ultimatum

The Bourne Ultimatum

2007
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
The Bourne Supremacy

The Bourne Supremacy

2004
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Bourne Identity

The Bourne Identity

2002
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry