Sort by
  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Men

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • 15 Ways to Kill Your Neighbour

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Echoes

    ★★½

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Yo, traidor

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Danube

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • The Unholy

    ★★

  • New Indians: el camino del grunge

    ★★★

  • La vagancia

    ★★½

  • Concert for the Battle of El Tala

    ★½

  • Cómo mueren las reinas

    ★★★★

  • Amor bandido

    ★★★½

  • The Fallout

    ★★

  • Yes Day

    ★½

  • Bad Christmas

    ★★★½

  • Charlotte

    ★★

  • As We Like It

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Mass

    ★★

  • Passing

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Una tumba para tres

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★

  • Lejos de casa

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ½

  • Tenet

    ★★

  • The Crimes That Bind

    ★★

  • Sentadas en el umbral

    ★★

  • Caballo de mar

    ★★

  • Ecosistemas de la Costanera Sur

    ★★★½

  • Agua dos porcos

    ½

  • El encanto

  • Señales de humo

    ★★

  • Bernarda is the Homeland

    ★★★

  • Irresistible

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★

  • Cumbia Around The World

    ★★★

  • Becky

    ★★★½

  • Reset, volver a empezar

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★½

  • The Teacher

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Capone

  • The Furies

    ★★★

  • Devoto, la invasión silenciosa

    ★★★

  • The Half of It

    ★★½

  • Inheritance

    ★★½