• Wrong Turn

    ★★

  • High School Musical 2

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • The Break-Up

    ★★

  • Rust and Bone

    ★★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • Music

    ★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Bliss

    ★★★

  • Black Swan

    ★★★★★

  • Love, Rosie

    ★★★★

  • Aquaslash

  • Columbus

    ★★★★

  • News of the World

    ★★

  • Strange But True

    ★½

  • Palmer

    ★★★½

  • State of the Union

    ★★★