Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Saw X

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • Don't Look Away

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Vacation Friends 2

    ★★½

  • Strays

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Murdercise

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • White House Plumbers

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Louis C.K. at The Dolby

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Playlist

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • WeCrashed

    ★★★★