RSS feed for sydney lou who

sydney lou who has rated 65 films released in the 1990s.

  • I Am Wanda

    ★★★★★

  • American Beauty

    ★★★

  • The Big Lebowski

    ★★★½

  • Before Sunrise

    ★★★★★

  • Dogfight

    ★★★★

  • To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar

    ★★★★★

  • Soapdish

    ★★★★★

  • Fargo

    ★★★★★

  • The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert

    ★★★★½

  • The Craft

    ★★★

  • Go Fish

    ★★½

  • American Movie

    ★★★

  • My Best Fiend

    ★★★

  • Living in Oblivion

    ★★★

  • A League of Their Own

    ★★★

  • The Thin Red Line

    ★★

  • Magnolia

    ★★★★★

  • Thelma & Louise

    ★★★