Sort by
  • Killer Book Club

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Paradise

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • 97 Minutes

  • The Mother

    ★★★

  • The Tank

    ★★½

  • Ghosted

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Hunger

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • The Portable Door

    ★½

  • Jules

    ★★★½

  • Noise

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Unseen

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • A Little White Lie

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★★½

  • Unlocked

    ★★★½

  • You Can't Escape Me

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

  • Sharper

    ★★★★

  • Infiesto

    ★★★

  • The Locksmith

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Shotgun Wedding

  • Lullaby

    ★★½

  • Play Dead

    ★★★

  • Troll

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • Slumberland

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • A Party to Die For

    ★★

  • Influencer

    ★★★★

  • Unwelcome

    ★★★

  • Matriarch

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • In Isolation

  • God's Crooked Lines

    ★★★★

  • Blood Relatives

    ★½

  • Smile

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Alice, Darling

    ★★★½

  • Sick

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Chalk Line

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • End of the Road

    ★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Price We Pay

    ★★½

  • Me Time

  • Old Man

    ★★½

  • I Came By

    ★★★★½