elcadejo has logged 18 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Riders of Justice

Riders of Justice

2020
×
★★★★
Edit this entry  
29
Parallel

Parallel

2018
×
★★½
Edit this entry  
22
How It Ends

How It Ends

2021
×
★★
Edit this entry  
20
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★★
Edit this entry  
19
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★
Edit this entry  
18
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Edit this entry  
17
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★½
Edit this entry  
16
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Edit this entry  
15
A Party Gone Wrong

A Party Gone Wrong

2021
×
★★
Edit this entry  
15
Tides

Tides

2021
×
★★★
Edit this entry  
14
Settlers

Settlers

2021
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Night Eats the World

The Night Eats the World

2018
×
★★★
Edit this entry  
10
The God Committee

The God Committee

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Edit this entry  
08
Out of Death

Out of Death

2021
×
★★
Edit this entry  
05
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★
Edit this entry  
03
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time

Preparations to Be Together for an Unknown Period of Time

2020
×
★★★★
Edit this entry