• Encanto

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Moxie

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • The Lighthouse

  • The Hole in the Ground

    ★★★

  • Arthur Christmas

    ★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★

  • The Devil Wears Prada

    ★★★★

  • 10 Things I Hate About You

    ★★★★

  • Matilda

    ★★★★★

  • The Nightmare Before Christmas

    ★★★½

  • The Muppet Christmas Carol

    ★★★★★

  • Dead Poets Society

    ★★★★