Sort by
  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • M3GAN

    ★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • The Watcher

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • My Son Hunter

  • Love in the Villa

    ★½

  • Snoopy Presents: Lucy's School

  • Girl in the Picture

  • Snoopy Presents: To Mom (and Dad), With Love

  • Snoopy Presents: It’s the Small Things, Charlie Brown

  • Ambulance

    ★★★

  • Father Stu

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Snoopy Presents: For Auld Lang Syne

  • Mo Amer: Mohammed in Texas

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★½

  • Yes Day

  • What Would Sophia Loren Do?

  • Beautiful Like a Poem

  • Wild Mountain Thyme

    ★★½

  • Songbird

  • Rebecca

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • This Is Paris

  • Skies of Lebanon

    ★★★½

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★★

  • Uncle Tom

  • A Whisker Away

    ★★½

  • AKA Jane Roe

  • The Father

    ★★★★★

  • Last Christmas

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Jexi

  • The Irishman

    ★★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Uncut Gems

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Sextuplets

  • Secret Obsession

  • Always Be My Maybe

    ★★½

  • Game of Thrones: The Last Watch

  • Murder Mystery

    ★★

  • The Hustle

    ★★½

  • Wine Country

    ★★

  • Unplanned

  • The Disappearance of Madeleine McCann

  • Five Feet Apart

    ★★½

  • Good Boys

    ★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★½

  • Vice

    ★★

  • The Mule

  • Dumplin'

    ★★★

  • Instant Family

    ★★★

  • Adam Sandler: 100% Fresh

  • Gosnell: The Trial of America's Biggest Serial Killer

  • The Vanishing

  • Mo Amer: The Vagabond

    ★★½

  • Joe Rogan: Strange Times

  • Night School

    ★★

  • A Simple Favor

    ★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Natalie Wood: An American Murder Mystery

  • Truth or Dare

  • The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

    ★★★½