• Jolt

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Pray, Obey, Kill

    ★★★

  • Hyde

    ★½

  • Alien Conquest

  • Allen v. Farrow

    ★★★★

  • The Cost of Concordia

    ½

  • The Little Things

    ★½

  • Tiger

    ★½

  • The Stand

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • 15 Killings

    ½

  • Found.

  • Murder on Middle Beach

    ★★

  • Respite

    ½

  • A Teacher

    ★★½

  • Come Play

    ½

  • Moments in Spacetime

    ★★★

  • Dead

    ★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★½

  • Death of Me

    ★★½

  • The Call

    ½

  • LX 2048

    ★½

  • Await the Dawn

    ½

  • The Real Des: The Dennis Nilsen Story

    ★★½

  • Apocalypse of Ice

    ★½

  • I've Got Issues

    ½

  • Intolerance: No More

    ★★

  • The Haunting of Margam Castle

  • Triggered

    ★½

  • The Owners

    ★½

  • Monster Hunters

    ★★½

  • Host

    ★★½

  • The Silencing

    ★★½

  • Unhinged

    ½

  • Peninsula

    ★★★½

  • Escape 2120

    ★★★

  • Dead Voices

    ★½

  • The Rental

    ★½

  • I May Destroy You

    ★½

  • The Last Days of American Crime

    ½

  • Dating Amber

    ★★★½

  • Tell Me I Love You

    ★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★½

  • I Know This Much Is True

    ★★★½

  • Valley Girl

    ½

  • Murder to Mercy: The Cyntoia Brown Story

    ★★½

  • Penance Lane

    ★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★

  • Evil Eye

    ★★★½

  • It Cuts Deep

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ½

  • Crazy, Not Insane

    ★★★★

  • Kill Mode

    ★★

  • Before the Fire

    ★½

  • They Reach

    ★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • Transference: Escape the Dark

    ★½

  • Devs

    ★½

  • I Am Fear

    ½

  • The Invisible Man

    ½

  • Last and First Men

    ★★★★½

  • Lost Girls

    ★★★

  • Horse Girl

    ★★★★½

  • Spaceship Earth

    ½

  • Possessor

    ★★½

  • Save Yourselves!

    ★½

  • Relic

    ★½

  • The Turning

  • The Outsider

    ★★★½

  • Underwater

    ★★