Sort by
  • Press Play

    ★½

  • Elvis

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: At World's End

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★

  • American Made

    ★★★

  • Hall Pass

    ★★½

  • Some Like It Hot

    ★★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★½

  • The Muppets

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Everybody Wants Some!!

    ★★★★½

  • Set It Up

    ★★½

  • Dazed and Confused

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Watchmen

    ★★★½