• Stars at Noon

  • Morbius

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★½

  • Daft Punk:

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★

  • Love and Leashes

    ★½

  • Don't Look Up

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Arsène Wenger: Invincible

    ★★★

  • Love Hard

    ½

  • Eternals

    ½

  • Yanagawa

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Schumacher

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

  • The Hand of God

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • Titane

    ★½

  • Blue Bayou

    ½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Sweet & Sour

    ★★★★

  • Don't Toy With Me, Miss Nagatoro

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Long Weekend

    ★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★

  • Galácticos

  • To All the Boys: Always and Forever

    ½

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★½

  • News of the World

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Freaky

    ★★½

  • Spontaneous

    ★★½

  • Mangrove

    ★★★½

  • This Is Paris

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • Ammonite

    ★½

  • In My Room

  • Mainstream

    ★★★★

  • Antebellum

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ½

  • Tenet

    ★★★★

  • I Used to Go Here

  • Où en êtes-vous? (Numéro 2)

  • If Anything Happens I Love You

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • 8:46

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • Mulan

    ½

  • The Woman Who Ran

    ★★★

  • Undine

    ★★★★

  • Mogul Mowgli

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Minari

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★½

  • Possessor

    ★★