• Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Single All the Way

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • A Castle for Christmas

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★

  • Kerr

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Old

    ★★½

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Bergman Island

    ★★★½

  • Commitment Hasan

    ★★½

  • Last Summer

    ★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • Sam Smith: Love Goes – Live at Abbey Road Studios

  • Cruella

    ★★★

  • Halston

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • You Me Lenin

    ★★★

  • Save Ralph

  • Deadly Illusions

    ½

  • Hey There!

    ★★

  • Brother's Keeper

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • Pretend It's a City

  • Stuck Apart

    ★★★

  • Headspace Guide to Meditation

  • Terapist

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★½

  • Death to 2020

    ★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Leyla Everlasting

  • The Prom

    ½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★

  • Two Distant Strangers

  • Happiest Season

    ★★

  • Ethos

  • Mank

    ★★★★½

  • Holidate

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★½

  • Fractured

    ★★★★

  • Invisible to the Eye

    ★★★

  • Hubie Halloween

  • Penny Bank

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Supernova

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Unfinished Love Circle

  • Mainstream

    ★½

  • Pieces of a Woman

    ★★½

  • The Human Voice

    ★★★

  • Scenes I Imagine

    ★★★

  • Ghosts

    ★★½