RSS feed for Eli

Eli has rated 115 films ★★ .

  • Don Verdean

    ★★

  • Black Christmas

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Ceci n'est pas une fiction

    ★★

  • Dirty

    ★★

  • Downsizing

    ★★

  • Camera Obscura

    ★★

  • The Eyes of Summer

    ★★

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

    ★★

  • Valerio's Day Out

    ★★

  • The Jesus Rolls

    ★★

  • Wood Child and Hidden Forest Mother

    ★★

  • Brightburn

    ★★

  • The Yellow Birds

    ★★

  • The Lumineers: III

    ★★

  • Bob Lazar: Area 51 and Flying Saucers

    ★★

  • Bombshell

    ★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★