Sort by
  • Saw X

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Cocaine Bear

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Missing

    ★★½

  • Babylon

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Violent Night

  • Strange World

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★

  • TÁR

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★½

  • Barbarian

    ★★

  • Fall

    ★½

  • Prey

    ★★½

  • Not Okay

    ★½

  • Nope

    ★★★½

  • Persuasion

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Fire Island

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Men

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Crush

  • Split Ends

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★½

  • The Northman

    ★★★½

  • My Year of Dicks

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★

  • Ambulance

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★½