• The Medium

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Lost Girls

    ★★★

  • The Break-Up

    ★★★

  • How to Lose a Guy in 10 Days

    ★★★★

  • Liar Liar

    ★★★½

  • The Social Network

    ★★★★½

  • Ocean's Eleven

    ★★★★

  • Forrest Gump

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • White Chicks

    ★★★★

  • Bridesmaids

    ★★★★

  • Miss Congeniality

    ★★★½

  • Ri¢hie Ri¢h

    ★★★½

  • Basic Instinct

    ★★★★½

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★★

  • Love Actually

    ★★★