RSS feed for elissaschiff

elissaschiff has logged 10 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Brooklyn

Brooklyn

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Brooklyn

Brooklyn

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
American Factory

American Factory

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Dirty Harry

Dirty Harry

1971
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Harriet

Harriet

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Miss Stevens

Miss Stevens

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Truman

Truman

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry