Sort by
  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • BS High

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • A Good Person

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Doctor Who: Legend of the Sea Devils

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Morbius

  • Umma

    ★★

  • Deep Water

    ½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Spin Me Round

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Dropout

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Moonfall

    ★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★★★

  • Doctor Who: Eve of the Daleks

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Army of Thieves

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Antlers

    ★★½

  • The Addams Family 2

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Help

    ★★★★½