Sort by
  • The Yardley Boys

    ★★★★★

  • Argylle

    ★★★

  • American Nightmare

  • Hell Camp: Teen Nightmare

  • Daniel

  • Wonka

    ★★★★★

  • Genie

    ★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Best. Christmas. Ever!

  • Napoleon

    ★★★½

  • Love Has Won: The Cult of Mother God

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Get Gotti

  • Lessons in Chemistry

    ★★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • WAR IS OVER! Inspired by the Music of John and Yoko

    ★★½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

  • Priscilla

    ★★★½

  • Maestro

    ★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Choose Love

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • I'm Hip

    ★★★★

  • Our Uniform

    ★★★½

  • Every Body

    ★★★★★

  • Take Care of Maya

    ★★★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Bama Rush

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Wild Summon

    ★★½

  • Longest Third Date

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Waco: American Apocalypse

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Self Reliance

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • You Were My First Boyfriend

  • A Good Person

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★