Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • Priscilla

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Love, Lizzo

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Persuasion

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Stand Out: An LGBTQ+ Celebration

    ★★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • The Staircase

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★½

  • The Northman

    ★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Phoenix Rising

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Soft & Quiet

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Andy Warhol Diaries

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • The Janes

    ★★★½