• Enola Holmes

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ½

  • Snowden

    ★★★

  • The Revenant

    ★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • Don Jon

    ★★★½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★★

  • 50/50

    ★★★★

  • Inception

    ★★★★

  • Shutter Island

    ★★★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★

  • Fight Club

    ★★★★★

  • 10 Things I Hate About You

    ★★★★★

  • The Truman Show

    ★★★★

  • Space Jam

    ★★★★