• Adam Sandler: 100% Fresh

    ★★★★

  • Stan & Ollie

  • Flight of the Conchords: Live in London

    ★★★★★

  • Hold the Dark

    ★★★

  • mid90s

    ★★★½

  • Widows

    ★★★★

  • Beautiful Boy

  • The Sisters Brothers

    ★★★★

  • Free Solo

    ★★★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

  • Border

  • Duck Butter

  • Hereditary

  • Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★

  • American Animals

  • Phantom Thread

  • Darkest Hour

  • First Reformed

    ★★★★

  • Lowlife

    ★★★★

  • Dunkirk

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Good Time

  • The Killing of a Sacred Deer

  • It Comes at Night

    ★★★½

  • Lucky

  • Get Out

    ★★★★

  • Along for the Ride

    ★★★★

  • Hell or High Water

  • American Honey

    ★★★★

  • Certain Women

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★

  • Swiss Army Man

  • Anomalisa

  • Chevalier

  • The Lobster

  • Slow West

    ★★★★

  • Krisha

    ★★★½

  • Entertainment

  • Tangerine

  • Ex Machina

  • Inherent Vice

  • Tusk

  • Creep

    ★★★★

  • The Battered Bastards of Baseball

    ★★★★

  • Enemy

  • Night Moves

  • The Comedy

  • The Iceman

    ★★★

  • The Master

  • Killer Joe

  • Gentlemen Broncos

    ★★★★

  • The Informant!

  • My Son, My Son, What Have Ye Done

  • Dogtooth

  • Antichrist

  • Daddy Longlegs

  • Observe and Report

  • Moon

    ★★★★

  • $9.99

    ★★★

  • Hunger

  • Be Kind Rewind

  • There Will Be Blood

  • Mister Lonely

  • No Country for Old Men

  • Children of Men

    ★★★★

  • Nacho Libre