• The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Sounds Like Love

    ★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★½

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★½

  • 13 Going on 30

    ★★★★

  • Freaky Friday

    ★★★

  • How to Lose a Guy in 10 Days

    ★★★★

  • American Psycho

    ★★★★½

  • 10 Things I Hate About You

    ★★★★

  • The Nightmare Before Christmas

    ★★★★

  • Edward Scissorhands

    ★★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★½