• The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Black Crab

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Shershaah

    ★★½

  • PAW Patrol: The Movie

  • The Last Mercenary

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★★

  • The Tomorrow War

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • Stowaway

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • The Vault

    ★★½

  • Boss Level

    ★★★½

  • Prime Time

  • Below Zero

    ★★★

  • The Serpent

    ★★★½

  • The Sacrifice

    ★★★

  • The Stronghold

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Silver Skates

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★★½

  • Enforcement

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The Eight Hundred

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Time to Hunt

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★½

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • 1917

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • The End Will Be Spectacular

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • The Outpost

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • Black and Blue

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★½

  • In the Shadow of the Moon

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★★