RSS feed for em210
  • Mary Queen of Scots

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Ritual

    ★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Howl's Moving Castle

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • It

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★½