• South Park: Post Covid

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Val

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • The Beta Test

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Donny's Bar Mitzvah

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★½

  • Education

    ★★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Smiley Face Killers

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Rebecca

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Fatman

    ★★★½

  • In Search of Darkness - Part II

    ★★★½

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Force of Nature

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • I Know This Much Is True

    ★★★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Murder Death Koreatown

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Lamp Life

    ★★★½

  • The Nest

    ★★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Cuties

    ★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • The Fall

    ★★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • Are You Afraid of The Dark?

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Mister America

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Butt Boy

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½