Sort by
  • Sharper

    ★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • M3GAN

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Halloween Ends

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★½

  • Smile

  • The Good Nurse

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Inspection

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★

  • The Wonder

    ★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

  • Maneater

  • Prey

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Human Trial

  • Obsessed to Death

    ★½

  • The Bob's Burgers Movie

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Titanic 666

    ★½

  • The Northman

    ★★

  • Morbius

  • Infinite Storm

  • RRR

    ★★★½

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • Gone in the Night

  • To Leslie

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

  • The Batman

    ★★★

  • Death on the Nile

  • Moonfall

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Something in the Dirt

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★½

  • Dual

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • The Only One

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★

  • The Unforgivable

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • House of Gucci

    ★★

  • Red Notice

  • Hypnotic

  • Eternals

    ★★½

  • The Harder They Fall

  • Slumber Party Massacre

  • The Black Phone

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Desperate Hour

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★

  • Kate

    ★½

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho