• The Mute Man of Sardinia

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Dope Boys Alphabet

  • Diabolik

    ★★★★★

  • The Whole Truth

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • Hellbound

  • Tear Along the Dotted Line

  • Other Cannibals

    ★★★★

  • Ciao Alberto

  • Encanto

    ★★½

  • The Shadow in My Eye

    ★★★★

  • Dog Years

    ★★★½

  • Yara

  • Blue Period

  • Mavka

  • Squid Game

    ★★

  • Silent Night

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Mad Women's Ball

    ★★★★

  • America Latina

    ★★

  • Lovely Boy

    ★★★★★

  • Blessed Boys

    ★★★★½

  • Freaks Out

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Spencer

    ★★★

  • The Hand of God

  • Mondocane

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★½

  • The Trip

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Old

    ★★★★½

  • Belle

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

  • A Classic Horror Story

  • Titane

    ★★★★

  • The Tale of King Crab

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

  • Great Freedom

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★½

  • Immersion

    ★★★½

  • The Land of the Sons

    ★★½

  • Luca

    ★★½

  • Loki

    ★★

  • Mascarpone

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • Baggio: The Divine Ponytail

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • LINK CLICK

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ½

  • Don't Kill Me

    ½

  • Tokyo Revengers

  • Carosello Carosone

    ★★★★★

  • My Body Will Bury You

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • El Planeta

    ★★★½

  • Below Zero

    ★★★★½

  • Censor

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • SK8 the Infinity

  • The Room

    ½

  • SanPa: Sins of the Savior

    ★★★★★

  • Rose Island

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Sugar Daddy

    ★★★★½

  • Dance of the Forty One

    ★★★½

  • Ferro

    ★★★★½

  • Cosa sarà

    ★★