Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Bones and All

  • Nope

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Phone Booth

    ★★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Soloists

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • Oldboy's Apples

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

  • Slice

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Are You Still Watching?

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Trona Pinnacles

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Dry

    ★★★★

  • Step Into the River

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Postpartum

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Return of the Waves

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Tenet

    ★★½

  • O Black Hole!

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

  • Drifting Billy

  • KKUM

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★

  • Normal People

    ★★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★½