Emz has logged 10 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Roald Dahl's The Witches

Roald Dahl's The Witches

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Judy & Punch

Judy & Punch

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
21
The Keeping Room

The Keeping Room

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Lie

The Lie

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Estranged

Estranged

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Desolate

Desolate

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Drop

The Drop

2014
×
★★★
Edit this entry  
09
Queen & Slim

Queen & Slim

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★
Edit this entry