• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Single All the Way

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Father Christmas Is Back

  • Love Hard

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • Moxie

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★★

  • The Prom

    ★★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Happiest Season

    ★★★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★★

  • Operation Christmas Drop

  • Baby Done

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★★

  • On the Rocks

    ★★★★★

  • The New Mutants

  • Work It

    ★★★★★

  • Feel the Beat

    ★★★★★

  • The Half of It

    ★★★★★

  • Mulan

  • Emma.

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • The Glorias

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Like a Boss

    ★★★★★

  • Miss Fisher and the Crypt of Tears

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Best Christmas Ball Ever!

  • Bombshell

  • Little Women

    ★★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

  • 1917

    ★★★★★

  • Holiday Rush

    ★★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★★★

  • Noelle

    ★★★★★

  • Let It Snow

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Last Christmas

    ★★★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The King

    ★★★★★

  • The Assistant

    ★★★★★

  • Santa Girl

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★★★

  • Descendants 3

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★