Sort by

dilan has logged 13 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
10
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
The Perfection

The Perfection

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Us

Us

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Roommate

The Roommate

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Raw

Raw

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Cam

Cam

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Her

Her

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
21
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry