Sort by
  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Do Revenge

    ★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Love Hard

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • He's All That

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • WandaVision

  • Safety

    ★★★

  • The Prom

    ★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Secrets of the Saqqara Tomb

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Don't Tell a Soul

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • After We Collided

    ½

  • Host

    ½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Hamilton

  • Home Movie: The Princess Bride

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

  • Scoob!

    ★★★

  • The Half of It

    ★★½

  • Hollywood

    ★★★½

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★

  • Unorthodox

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★½

  • Fantasy Island

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★★

  • Zola

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Cats

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Noelle

    ★★

  • Frozen II

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Jenny Slate: Stage Fright

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Saria

  • Tall Girl

    ★★