Sort by
  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • After Everything

    ½

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • After Ever Happy

    ★½

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • They/Them

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Good Mourning

  • Senior Year

    ★★★

  • Crush

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Fallout

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • After We Collided

    ½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★