• The Northman

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fresh

    ★½

  • Scream

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Rushed

    ★★

  • He's All That

    ★½

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★½

  • The Fallout

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • A Teacher

  • Let Him Go

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Run

    ★★

  • We Are Who We Are

  • The Kissing Booth 2

  • The F**k-It List

    ★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • The Half of It

    ★★★

  • Normal People

  • Little Fires Everywhere

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • 365 Days

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Zola

    ★★½

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • The Outsider

  • High School Musical: The Musical: The Series: The Special

  • Cats

  • Little Women

  • Frozen II

  • Let It Snow

  • Klaus

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

    ★★★★