Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Plane

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

  • See How They Run

    ★★½

  • Bros

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Bones and All

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★★½

  • I Came By

  • Prey

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • The Stranger

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Our Father

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Watcher

    ★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Stay Close

    ★★★★

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Hating Game

    ½

  • The King's Man

    ★★★★

  • Landscapers

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Nightmare Alley

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★