Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • PU EKAW TNOD

  • Doris

  • Timekeepers of the Anthropocene: Tewame Tiyolicha Kawitl

  • The Test

  • Now and Then

  • Ahru

    ★★★★

  • Bonus Track

    ★★

  • Unmoored

    ★★★

  • Wildmen of the Greater Toronto Area

  • Starve Acre

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Rye Horn

  • The End We Start From

    ★★★½

  • The Peasants

    ★★★½

  • The Queen of My Dreams

    ★★★★

  • Sky Peals

  • The Killer

    ★★★½

  • NYAD

    ★★★

  • Hoard

    ★★

  • Baltimore

    ★★½

  • Fingernails

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Europa

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Hypnosis

    ★★★★

  • In Camera

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★

  • The Great Glitch / Children of Paradise

  • The Garden of Heart

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Unless We Dance

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Settlers

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • If Only I Could Hibernate

    ★★★½

  • Blackbird Blackbird Blackberry

    ★★★★

  • The Book of Solutions

    ★★★★

  • Mambar Pierrette

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

  • May December

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • Vincent Must Die

    ★★★★

  • Inshallah a Boy

    ★★★★

  • The Nature of Love

    ★★★½

  • The Sweet East

    ★★★½

  • Upside Down

  • The Scottish Play

  • Blood

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Wintertide

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Grafting Self

  • Gaia

  • You Like That

  • Gaze

  • Fish

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Jess Plus None

  • Do Digital Curanderas Use Eggs in Their Limpias?

  • Kitchen Sink Fantasy

  • Neo Nahda

  • Big Boys

    ★★★★

  • Every Waking Moment

  • Cousins

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Under the Sea

  • FISH BOY