Sort by
  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • El Conde

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★

  • Cobweb

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★★

  • I'm a Virgo

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Nimona

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • The Crowded Room

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★½

  • The Gallows Pole: This Valley Will Rise

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Love & Death

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★

  • Mrs. Davis

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

    ★½

  • Beau Is Afraid

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • War Sailor

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★½

  • Tetris

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Hypnotic

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • A Whole Lifetime with Jamie Demetriou

    ★★★½

  • Champions

    ★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★

  • Cocaine Bear

  • Reality

    ★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Sharper

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Somebody I Used to Know