• Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Black Swan

    ★★★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★★½

  • Donnie Darko

    ★★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Neon Genesis Evangelion

    ★★★★★

  • The Princess and the Goblin

    ★★★½

  • Vampire's Kiss

    ★★★★

  • Return to Oz

    ★★★★★

  • Phantom of the Paradise

    ★★★★★