Sort by
  • Q

  • Shooting Stars

  • Fast X

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Paint

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Citizen Sleuth

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Egghead & Twinkie

    ★★★

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • The Tuba Thieves

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★½

  • Judy Blume Forever

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Kim's Video

    ★★★★

  • Radical

    ★★★★

  • House Party

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • Savi the Cat

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Only in Theaters

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Don't Fall in Love with Yourself

    ★★★★

  • 1946: The Mistranslation That Shifted Culture

    ★★★★

  • Listen

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Cat Daddies

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Till

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

  • Deerfoot of the Diamond

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Humoresque

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • I Like Movies

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★