• The Life and Movies of Erşan Kuneri

    ★★★★

  • All the Old Knives

    ★★

  • Miracle

    ½

  • Scream

    ★★½

  • Doğu Demirkol - Yılbaşı Özel Stand-Up

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Münaşaka

    ★★★★

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★★★

  • Brother in Love 2

    ★★★★

  • Yara

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Chair

  • Free Guy

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • The Innocent

    ★★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Save Ralph

  • Nobody

    ★★★★

  • Behind Her Eyes

    ★★★★

  • The Dig

    ★★

  • 2008 Milli Takım Hikayesi

    ★★★★

  • The Serpent

    ★★★★

  • Ata Demirer Gazinosu

    ★★★★

  • News of the World

    ★★½

  • Ethos

    ★★★

  • Son Şaka

  • The Undoing

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • The Stronghold

    ★★★★

  • Fractured

    ★★★

  • Weasel

    ½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★½

  • The Paramedic

    ★★

  • The Kid Detective

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ★½

  • Nomadland

  • Summerland

    ★★★★★

  • Normal People

    ★★★

  • Aleph

  • Shiva Baby

    ★½

  • Zengo

  • Undine

    ★★

  • Vendors' Meeting

  • The Father

    ★★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • You Know Him

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Karakomik Filmler 2

  • Comidark Films 2: Insane

  • Comidark Films 2: The Pawn

  • Caliphate

    ★★★

  • Pocket Hercules: Naim Suleymanoglu

  • Recep Ivedik 6

    ½

  • Not Knowing

  • Love, Spells and All That

  • You've Got Murder

    ★½

  • Comidark Films: In Between

  • Comidark Films: The Getaway

  • Into the Night

  • Karakomik Filmler

    ★★★

  • Miracle in Cell No. 7

  • The Legend of Tomiris

    ★★★★★

  • Unbelievable

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★★

  • Joker

    ★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★