Sort by
  • I Am Your Mother

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Renfield

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Sisu

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Bank of Dave

    ★★½

  • The Kid and the Camera

  • Plane

    ★★★

  • Mummies

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • The Smeds and the Smoos

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Gangsta Granny Strikes Again

    ★★½

  • Babylon

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★½

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★½

  • Spirited

    ★★½

  • Zootopia+

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Unwelcome

    ★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Till

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Sick

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Thor: Love and Thunder

  • Welcome to the Club