Sort by
  • M3GAN

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • White Noise

  • TÁR

    ★★★★★

  • Clerks III

    ½

  • Nope

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★½

  • Fire Island

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • Kimi

    ★★★½

  • Jackass Forever

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Reno 911!: The Hunt for QAnon

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • House of Gucci

    ★½

  • Red Notice

    ½

  • Concessions

  • High Holiday

    ½

  • No Time to Die

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Pig

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★★½

  • Val

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Cruella

    ½

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ½

  • Coming 2 America

    ½

  • The Beta Test

  • Allen v. Farrow

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

  • Malcolm & Marie

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★½

  • On the Rocks

    ★★★½