• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Yuni

    ★★★★

  • The Humans

    ★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • Yakuza Princess

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★½

  • Once I Was Engaged

    ★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Summit of the Gods

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Luca

    ★★★½

  • Tomorrow's Leaves

  • Loki

    ★★★½

  • Sweet & Sour

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • 22 vs. Earth

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Boogie

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Us Again

  • Cherry

    ★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Why, Human?

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Earwig and the Witch

    ★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★½

  • Violet Evergarden: The Movie

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Honest Thief

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • BEYOND LIVE - TWICE : World In A Day

    ★★★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Attack on Titan: Chronicle

    ★★★★★

  • Peninsula

    ★★★½